Najlepiej jeżeli Wieczór Panieński zorganizuje świadkowa - odciąży ona tym samym przyszłą młodą. To świadkowa prowadzi Wieczór Panieński, nadaje mu rytm oraz organizuje dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Warto Panną Młodą poprosić o ewentualne namiary na osoby, które chciałaby zaprosić na taki wieczór, jeśli bardzo dobrze znamy Panną Młodą i jesteśmy zaangażowani w przygotowania do ślubu możemy mieć już taką listę  gotową.

Zacznijmy od uzgodnienia z przyszłą Panną Młodą terminu wieczoru, a reszta tzn. miejsce zabawy oraz (często wyszukany) scenariusz wieczoru niech będą dla niej niespodzianką. Jeżeli jest to możliwe to kobitki, które będą uczestniczyły w wieczorze panienieńskim mogą się wcześniej spotkać i omówić szczegóły wieczoru - zdecydować wspólnie ze świadkową gdzie powinny go zorganizować, ustalić kto i jakie prezenty kupuje, pomyśleć o zabawach-egzaminach dla przyszłej młodej.

Zachęcamy do przygotowania specjalnego zaproszenia dla Panny Młodej na ten szczególny wieczór, w takim zaproszeniu możecie zawrzeć informacje np. o tym czy powinna się ona ubrać w jakiś szczególny sposób (bo np. zdecydowałyście się na organizację przyjęcia a'la pyjama party) oraz kiedy i o której powinna być gotowa.

 

Kto powinien zorganizować Wieczór Panieński?