Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

Witamy w portalu www.slubomania.plPanel Użytkownika

Przyjęcie weselne - dzielenie się radością z bliskim, rodziną. Zebrane porady i przydatne informacje do udanego przyjęcia weselnego:Podziękowania dla Rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami prezentów dla Rodziców:

 
Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców. Dzień Ślubu to wyjątkowy moment nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla tych, którzy dali im życie. Przyjęcie weselne to dobry moment do uroczystego podziękowanie Rodzicom za trud włożony w wychowanie, kształtowanie, a także za pomoc w przygotowaniu uroczystości ślubnej. Jest to bardzo miły znak pozwalający docenić obecność Rodziców w życiu. Jest to także gest łączący pokolenia, ponieważ Para Młoda od dnia zaślubin jest już zalążkiem własnej rodziny. Warto także pamiętać o innych osobach: dziadkach, chrzestnych, wujkach, którzy mieli udział w naszym wychowaniu.

 

Więcej…
 
Oczepiny

Oczepiny (zwane też przebabinami, czepieniem, czepinami) to dawny obrzęd weselny znany u większości ludów słowiańskich, podczas którego panna młoda symbolicznie przechodziła ze stanu panieńskiego w zamężny. Nazwa oczepiny pochodzi od czepca, nakrycia głowy, jakie nosiły mężatki w miejsce panieńskiego wianka.

Więcej…
 
Tort weselny

Tort weselny jest na przyjęciu weselnym obowiązkowym punktem programu. To on gwarantuje słodkie życie dla małżonków. Najczęściej na wesela zamawiane są torty piętrowe. Tort weselny zwykle jest przystrojony, na jego szczycie znajdują się często figurki symbolizujące Młodą Parę, mogą to być także łabędzie.

Więcej…
 
Powitanie Młodych

Powitanie Młodych

Zgodnie ze staropolskim zwyczajem Państwo Młodzi witani są w miejscu, w którym odbywa się przyjęcie weselne przez swoich rodziców tradycyjnym chlebem i solą. Rodzice witają swoje dzieci, składają im jeszcze raz życzenia wszystkiego dobrego na nowej drodze, a następnie na dobry początek Państwo Młodzi wypijają pierwszy kieliszek...

Więcej…
 
Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec na każdym weselu należy do Młodej Pary. Najczęściej wykonywany jest on bezpośrednio po obiedzie. Młoda Para zwykle już na długo przed ślubem wybiera utwór, który będzie wykonywany jako pierwszy na ich ślubie

 

Więcej…
 
Księga Gości

Księga Gości w Polsce nie jest czymś popularnym, natomiast myślę, że warto ją mieć na własnym weselu. W księdze tej każdy z przybyłych gości może do niej wpisać kilka słów do Młodej Pary, mogą to być życzenia, mądrości życiowe czy też przemyślenia, którymi weselnicy chcieliby podzielić się z Młodą Parą. Taka księga niewątpliwie będzie unikatową pamiątką po weselu, pamiątką, do której można zajrzeć nawet po wielu latach.

 
Upominki dla Gości

Upominki dla gości to drobny, symboliczny prezent, którym obdarowywani są weselnicy. Ostatnio cieszą się one coraz większą popularnością. Młode Pary chcą, aby ten wyjątkowy dla nich dzień był również wyjątkowy dla ich gości, dlatego przygotowują dla nich drobne niespodzianki. Prezenty takie najczęściej umieszcza się na stołach weselnych obok nakrycia na stale i stanowią integralny element dekoracji.

Więcej…
 
10 przykazań wyboru zabaw weselnych

Czyli jak wybrać zabawę weselną z ponad 60 zabaw?

Przygotowanie zabaw weselnych nie jest banalną sprawą. To od nich niejednokrotnie zależy klimat panujący na weselu. Zabawy weselne przygotowuje orkiestra lub DJ po konsultacji z Państwem Młodych. Korzystając z doświadczenia, które mamy – zebraliśmy ponad 60 zabaw weselnych na naszym portalu, pragniemy zaproponować krótki poradnik wyboru zabawy weselnej.

Więcej…
 
Książka - Kompendium zabaw weselnych,

Kompendium zabaw weselnych,

zawierające opis ponad 70 zabaw weselnych, zebranych w książce na 60 stronach. Zabawy są skategoryzowane w 7 działach uwzględniających porę przeprowadzenia zabaw (np. oczepinowe) ich rolę (np. integracyjne) oraz wyczucie smaku. ISBN 9788392622222

- Zabawy weselne, zapisane w książce, umożliwią Młodej Parze wybór zabaw gwarantujących, iż Goście Weselni będą się dobrze bawili i przeżyją niezapomniane chwile, które utkwią zarówno w pamięci jak i na cyfrowych nośnikach wspomnień.

- Książka ta ułatwia organizatorom (młodym, staroście weselnemu czy orkiestrze) planowanie atrakcji na weselu, dając szeroki wachlarz zabaw do wyboru.

- Zawartość oraz przystępna forma oszczędzają czas w przygotowaniu Wesela, a atrakcyjna cena (tyle co porcja przekąski weselnej) sprawia, że jest chętnie kupowana.

Więcej informacji...

 
Książka - Dzieci na weselu

Dzieci na Weselu,

Dzieci na weselu to zbiór praktycznych informacji oraz porad dotyczących udziału dzieci na weselu. Dzięki naszym poradom samodzielnie zorganizujesz zabawę najmłodszym uczestnikom wesela. Pomysły, które przedstawiamy, są łatwe do wykorzystania. Dzięki naszym poradom z łatwością sprawisz, że Wasze wesele będzie wydarzeniem przyjaznym dzieciom, sprawisz, że dzieci na weselu będą się dobrze bawiły i przeżyją niezapomniane chwile.

 

- Książka zawiera aż 32 strony + okładka, ISBN 9788392622215, możliwość zamówienia dodatkowo wersji zabaw w języku angielskim.

ZAMAWIAM-KUPUJE

Strona sklepu

 
Stylowe wesele

Stylowe wesele, czyli jak zbudować atmosferę dobrej zabawy

Ślub i wesele są jednymi z najważniejszych momentów w naszym życiu. Przygotowania do tych wydarzeń trwają kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Każda para młoda chce bowiem przeżyć ten czas w wyjątkowy sposób i sprawić, by był on niezapomniany zarówno dla nich jak i zaproszonych gości.

Więcej…
 
Współczesne show czy tradycyjny walc?

Jaki układ wybrać na pierwszy taniec?

Uroczystość zaślubin i wesele to wzruszający moment dla całej rodziny, najbliższych znajomych oraz przyjaciół. To wyjątkowa chwila, w której zgromadzeni goście patrzą na ambitnych zakochanych, którzy w tym ważnym dniu chcą zatańczyć dla nich historię swojej miłości. Choreografia pierwszego tańca to duże wyzwanie, wielkie emocje i wątpliwości, często narzeczeni zadają sobie pytanie „czy się uda, czy nie pomylimy kroków?”. Aby pomóc narzeczonym w decyzji o wyborze pierwszego tańca warto przygotować układ taneczny z profesjonalnymi instruktorami.

Więcej…
 
Jak zorganizować dzieciom czas podczas wesela?

Wiele Młodych Par staje przed dylematem jak zorganizować dzieciom czas podczas wesela. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się zatrudnienie animatorów, którzy zorganizują dla najmłodszych zabawy podczas przyjęcia, dzięki czemu rodzice mogą spokojnie bawić się na weselu, powierzając pociechy pod opiekę doświadczonych animatorów.

Więcej…
 
Atrakcje na weselu

Bardzo często Młoda Para decyduje się na to, by w trakcie wesela zapewnić gościom dodatkowe atrakcje, które sprawią, że dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci. Oto przykład dodatkowych atrakcji, na które decydują się Młodzi:


1. Pokazy sztucznych ogni – bardzo widowiskowe, ale także i kosztowne, cena pokazu uzależniona jest od portfela jakim dysponujemy


2. Puszczanie chińskich lampionów szczęścia – lampiony wypuszcza się w niebo po zachodzie słońca, jest to bardzo efektowne, a przy tym angażuje także gości, którzy wypuszczają swoje lampiony szczęścia

Więcej…
 
Cegiełka Weselnej Pomocy

„Cegiełka Weselnej Pomocy” zamiast kwiatów na wesele – czyli szczytna inicjatywa wsparcia chorych dzieci

O dawien dawna po każdej ceremonii zaślubin wraz z życzeniami, kopertami lub prezentami Pary Młode obdarowywane są pięknymi bukietami kwiatów. Kwiaty choć piękne niestety mają krótką żywotność, dlatego coraz częściej Młodzi proszą Gości Weselnych o drobne upominki tj. wina, kupony lotto, albumy, książki itp. To z pewnością zdecydowanie bardziej praktyczny prezent oraz pamiątka często na długie lata. Dla tych którzy jeszcze zastanawiają się o co poprosić Gości zamiast kwiatów na wesele przedstawiamy wspaniałą inicjatywę Fundacji Miej Serce.

 

Więcej…
 
Rady na ślubny show – jak ciekawie przeżyć dzień zaślubin

Ślub i wesele to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych i najważniejszych momentów w życiu narzeczonych. Parze Młodej zależy na tym, aby wśród zgromadzonych gości było dużo radości, zabawy i aby ten dzień na długo zagościł w ich pamięci.


Idealne wesele powinno być efektowne, ale również dobrze przemyślane, a swoją charyzmą i pozytywną energią zapraszać do wspólnej zabawy. Oto kilka rad jak przeżyć ten dzień:

Więcej…
 
Książka -Wedding Activity Book

Wedding Activity Book

zeszyt ćwiczeń dla dzieci po angielsku, jest to jedyna taka pozycja typowa na zagranicznych weselach dostępna na rynku Polskim. Ćwiczeń dla dzieci, doskonale na daje się na poprawiny aby zając dziecko wypełnianiem, malowaniem oraz rozwiązywaniem zadań, mimo małej objętości (stron 16), ale bardzo przystepnej cennie doskonale nadaje się jako pamiątka dla dzieci po weselu, a także żeby zająć czas dzieciom w momentach w którym zaczynają sie nudzić.

ISBN 978-83-926222-3-9, rok wydania 2014, stron 16, kolor

Więcej informacji

ZAMAWIAM - KUPUJE

Strona sklepu

 
Książka - Zabawy weselene - zeszyt ćwiczeń

Zabawy Weselne - zeszyt ćwiczeń,

Ten zeszyt ćwiczeń dla dzieci, doskonale na daje się na poprawiny aby zając dziecko wypełnianiem, malowaniem oraz rozwiązywaniem zadań, mimo małej objętości (stron 16), ale bardzo przystępnej cenie doskonale nadaje się jako pamiątka dla dzieci po weselu, a także żeby zająć czas dzieciom w momentach w którym zaczynają się nudzić. Odpowiednik w języku angielskim pozycji to Wedding Activity Book

ISBN 978-83-926222-4-6, rok wydania 2014, stron 16, kolor

 

ZAMAWIAM- KUPUJĘ

strona sklepu

 


Paszport

zdjecie do paszportu

Dowód osobisty

zdjecie do dowodu osobistego

Prawa Jazdy

zdjecie do prawa jazdy

Czytali również:

2008-11 © Slubomania.pl (Slub, wesele, wieczor kawalerski i panienski, baza firm, zabawy, prezenty slubne, porady slubne, przydatne informacje, praktyczne, rady, fotografia slubna,
samochody slubne, stroje slubne, suknie slubne, welon, oczepiny, kawalerski) Powered by Joomla!; Template by SG; IT solutions by ADSOL.pl