Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

Witamy w portalu www.slubomania.plPanel Użytkownika

Wieczór dobrych rad i wesołej zabawy ...

Jak sprawić, aby Wieczór Panieński / Wieczór Kawalerski był niezapomniany, porady jak i gdzie można zorganizować wyjątkowy wieczór. Przydatne wierszyki, pomysły na zabawy oraz prezenty na tę wyjątkową okazję.

Gra typu real life escape - oryginalny pomysł na niezapomniany wieczór panieński/kawalerski

Oryginalny pomysł na niezapomniany wieczór panieński/kawalerski!

 

 

Przedstawiamy Państwu oryginalny pomysł na ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do Pod Kluczem! – to nowa gra typu real life escape, polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pokoju.

Więcej…
 
Wieczór Panieński i Kawalerski - dowcipy w ramkach

Tematyczne dowcipy to dobry pretekst na rozluźnienie atmosfery, szczególnie na początku wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Można je również wykorzystać jako przerywniki pomiędzy prowadzonymi zabawami-wyzwaniami bądź gorącymi tańcami :). Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym zestawem dowcipów, które polecamy na wieczór panieński/kawalerski.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Zabawy na Wieczór Panieński

Zabawy na Wieczór Panieński

Wieczór Panieński powinien pozostać na długo w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego warto, aby organizatorka takiego wieczoru przygotowała na tę specjalną okazję zabawy, które mają na celu rozbawić zaproszone na Wieczór Panieński  Panie i Panny oraz "przetestować" przyszłą Młodą. Poniżej przedstawiamy opis kilkunastu zabaw które doskonale nadają się na ten wieczór.

 

 

Więcej…
 
Zabawa w poznanie się - QUIZ

Zabawa w poznanie się - QUIZ

Zabawa ta przeznaczona jest na wieczór panieński. Pozwala na dowiedzenie się czegoś więcej o narzeczonych. Kilka dni przed wieczorem panieńskim jedna z osób, np. organizatorka wieczoru wysyła do narzeczonego serię pytań z prośbą o odpowiedzi i o dyskrecję.

 

Więcej…
 
Oryginalne prezenty na Wieczór Panieński - Home made

Oryginalne prezenty na Wieczór Panieński

Jednym z elementów Wieczoru Panieńskiego może być obdarowywanie przyszłej Pani Młodej drobnymi prezentami na przykład ręcznie robionymi. Prezenty mogą mieć charakter zabawny, przydatny, a także czasami mogą posiadać podtekst erotyczny…. Poniżej prezentujemy kilka przykładów takich prezentów :)

 

Więcej…
 
Wiersze, rymowanki, skecze na wieczór panieński i kawalerski

Wiersze, rymowanki, skecze na wieczór panieński i kawalerski

Wierszyki, skecze, rymowanki są zawsze mile widziane na takich imprezach jak wieczory panieńskie oraz kawalerski. Można się przez nie pośmiać z przyszłych młodych, a także mogą posłużyć jako dedykacje na prezenty tego wieczoru. Prezentujemy tutaj zebrane wiersze, rymowanki, skecze.

Więcej…
 
Prezenty na Wieczór Panieński

Prezenty na Wieczór Panieński

Wieczór Panieński to wieczór wyjątkowy, zwyczajowo przyszła Panna Młoda otrzymuje prezenty, im prezent bardziej oryginalny i zabawny tym lepiej. Jeśli wybierasz się na Wieczór Panieński i jeszcze nie masz pomysłu na prezent, poniższa lista z pewnością Tobie pomoże:

 

 

Więcej…
 
Zabawy na Wieczór Kawalerski

Zabawy na Wieczór Kawalerski

Drodzy Panowie, na Wieczorze Kawalerskim nie może zabraknąć zabaw, które rozruszają przyszłego Pana Młodego i choć na chwilę pozwolą mu zapomnieć o tym, że już wkrótce będzie on mógł porozmawiać z piękną nieznajomą jedynie w swych snach.

 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji zabaw:

Więcej…
 
Zabawa - Słoik z poradami

Jest to duży udekorowany słoik do którego wrzucamy wszelkiego rodzaju praktyczne, a czasem tylko śmieszne porady dla przyszłej Pani Młodej. Zabawa w sam raz na Wieczór Panieński.

Więcej…
 
Gdzie zorganizować Wieczór Panieński?

Gdzie zorganizować Wieczór Panieński?

Pomysłów na miejsce, w którym spędzimy wieczór panieński jest wiele. Wszystko zależy od temperamentu osób, które będą brały w nim udział, budżetu, który chcemy przeznaczyć na ten cel oraz naszych osobistych upodobań. W artykule przedstawiamy nasze pomysły, jednak ostateczną decyzję pozostawiamy świadkowej:

 

Więcej…
 
Wieczór Panieński - postulat do Panny Młodej

W natłoku spraw do załatwienia, stresów związanych z przygotowaniami do ślubu oraz rozterkami czy przyszły Pan Młody jest na pewno tym jednym jedynym, z którym chcą się wspólnie zestarzeć,  przyszłe Panny Młode powinna  wygospodarować jeden wieczór (który nota bene często przedłuża się do białego rana) na chwilę relaksu i odstresowania się w babskim gronie.

Przyszłe mężatki - NIE POZBAWIAJCIE SIĘ TEJ PRZYJEMNOŚCI. Wieczór Panieński może okazać się jednym z najbardziej wyjątkowych wieczorów w waszym życiu.

 
Kto powinien zorganizować Wieczór Panieński?

Najlepiej jeżeli Wieczór Panieński zorganizuje świadkowa - odciąży ona tym samym przyszłą młodą. To świadkowa prowadzi Wieczór Panieński, nadaje mu rytm oraz organizuje dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Warto Panną Młodą poprosić o ewentualne namiary na osoby, które chciałaby zaprosić na taki wieczór, jeśli bardzo dobrze znamy Panną Młodą i jesteśmy zaangażowani w przygotowania do ślubu możemy mieć już taką listę  gotową.

Więcej…
 
Wieczór Kawalerski - czyli co, gdzie i jak?

Wieczór Kawalerski (kawalerskie) jest wyjątkowym czasem dlatego warto zastanowić się nad wyborem miejsca zabawy. Organizacja wieczoru przypada świadkowi oraz przyjaciołom przyszłego Pana Młodego. Wieczór może mieć charakter pożegnania się z kawalerskim życiem wśród przyjaciół. Bardzo często wieczór kawalerski nie jest organizowany bezpośrednio przed ślubem, aby Młody mógł do siebie dojść :).

Więcej…
 
Zabawa - Suknia Ślubna

Do zabawy „Suknia Ślubna” potrzeba dużo papieru toaletowego(najlepiej białego), nitkę – lub kordonek, ręczniki papierowe, folia aluminiowa, folia, tasiemki, kokardki, taśma klejąca, klej, zszywacze... Zabawa może być w dwóch wersjach.

 

Więcej…
 
Film na wieczór panieński...

Film na wieczór panieński...

Spędzenie tego wieczoru przy oglądaniu filmów może nie jest najlepszym pomysłem, ale czasami zachodzi konieczność zostania w domu. Wówczas oprócz zabaw, można się na przykład pośmiać przy filmie. Film jest także dobrym przerywnikiem lub wypełnieniem czasu kiedy...

Więcej…
 
Książka - Inspiracje na wieczór Panieński

Inspiracje na Wieczór Panieński

Szukasz pomysłu na Wieczór Panieński? Zastanawiasz się jakie zabawy zorganizować w trakcie tego wieczoru, aby na długo utkwił on w pamięci przyszłej Panny Młodej? Koniecznie przeczytaj „Inspiracje na Wieczór Panieński”. W poradniku znajduje się wiele przykładów zabaw, które z pewnością zainspirują Cię do zorganizowania wyjątkowego Wieczoru Panieńskiego. Książka ta ułatwia świadkowej lub osobie organizującej zabawy na Wieczór Panieński planowanie atrakcji na ten wyjątkowy Wieczór.

- Zawartość oraz przystępna forma oszczędzają czas oraz dopełniają radość z tego wyjątkowego dnia, a atrakcyjna cena sprawia, że jest chętnie kupowana. ISBN 9788392622239, stron 44

 

ZAMAWIAM-KUPUJĘ

 

Więcej…
 
Zaproszenie na warsztaty dla mężczyzn :) zobacz koniecznie

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY - KURS DEDYKOWANY DLA MĘŻCZYZN :)

Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

 

Więcej…
 
Wieczór Panieński - dowcipy

 

Drogie panie, za facetem i za autobusem się nie biega – będzie następny.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednianastępnaostatnia »

Strona 1 z 2

Paszport

zdjecie do paszportu

Dowód osobisty

zdjecie do dowodu osobistego

Prawa Jazdy

zdjecie do prawa jazdy

Czytali również:

PANIE - Gdzie spędziłyście najlepszy Wieczór Panieński?
 
PANOWIE - Gdzie spędziliście najlepszy Wieczór Kawalerski?
 
2008-11 © Slubomania.pl (Slub, wesele, wieczor kawalerski i panienski, baza firm, zabawy, prezenty slubne, porady slubne, przydatne informacje, praktyczne, rady, fotografia slubna,
samochody slubne, stroje slubne, suknie slubne, welon, oczepiny, kawalerski) Powered by Joomla!; Template by SG; IT solutions by ADSOL.pl