Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Budowanie bazy zabaw weselnych rozpoczęliśmy kilka lat temu, obecnie jesteśmy jedynym portalem, który w swojej ofercie ma między innymi tak bogatą gamę zabaw weselnych. Na początku było to budowanie kompendium wiedzy, obecnie wraz zespołem redaktorów zdecydowaliśmy podjąć kroki, które mają na celu nadanie nowej jakości zabawom. Dlatego staramy się promować dobre rozwiązania i dobre zabawy.

 

A jakie zabawy są dobre?

Takie, które nie budzą żadnych mieszanych uczuć, które nie godzą w naturę człowieka oraz unikają podtekstów erotycznych.

Zabawy bez podtekstu erotycznego, to tak jak wesele bez alkoholu!

Stanowczo mówimy NIE. Są zabawy, które nie mają podtekstów, są przyzwoite i przy których można się doskonale bawić, na przykład zabawa w zoo. Także bez wódki można się obejść – w końcu każdy z nas może sobie przypomnieć lata dzieciństwa kiedy doskonale się bawił jako mały szkrab. Po kilkunastu latach może po kilkudziesięciu od naszego dzieciństwa także możemy się dobrze bawić. Dlatego chcemy to promować !

Dlaczego podtekst erotyczny jest zły?

Erotyka, ludzka płciowość nie jest zła jeżeli jest pomiędzy mężem i żoną, jest czymś pięknym, czymś fascynującym. Dlatego zostawmy ją w tajemnicy małżeństwa. Wszelkie inne formy, w tym także podteksty erotyczne jeżeli są poza małżeństwem są czymś nienaturalnym. Czymś co człowieka pobudza, kusi, łamie zasady. Ktoś może powiedzieć, że zabawy z podtekstem nie są czymś złym, ale musi wówczas zadać sobie pytania:

Czy chce mieć jako główne wspomnienia z wesela np.: że Pan X pompował balona za pomocą Pani Y, czy może raczej, że płakali wszyscy ze śmiechu podczas odczytywania telegramu (ZABAWA TELEGRAM)

Jak będzie się czuł (czuła), jak jego partnerka (partner) był obmacywany lub całowany przez obcą osobę, lub się „śliniła” (ślinił) na widok kogoś innego. Czy wówczas nie będzie chciał (chciała) dać w zęby prowadzącemu – czy raczej partnerowi (partnerce) – a może sobie?

Co będzie jak padnie zabawa na dziecko (np.: 14-latka lub 13-latkę), lub na osobę, która nie będzie wstanie wykonać zabawę ze względu na zażenowanie.

Jak chce szanować swoich rodziców, gości weselnych?

można, by było mnożyć pytania ale nie oto chodzi, chodzi o to żeby wiedzieć gdzie jest granica zachowania dobrego smaku i umiaru

 

Czy będzie cenzura zabaw, czy zostaną skasowane?

Nie, opracowywane zabawy będą wciąż w sposób fachowy przygotowywane do publikacji na łamach slubomania.pl. natomiast zostanie wprowadzony podział zabaw oraz promocja dobrych – nowych standardów w tej dziedzinie życia. Dlaczego taką drogę wybraliśmy a nie inną? – ponieważ wydaje nam się za właściwe przedstawienie wszystkich możliwych zabaw i promowanie najlepszych jest doskonałą formą działania – tworzenie nowego wizerunku zabaw na weselu. To tak jak kupowanie jabłek: i tak wybierzesz te nie poobijane jeżeli widzisz wszystkie jabłka. Dodatkowo musimy uświadomić sobie, że każdą zabawę można zepsuć, lub zdać sobie sprawę z zagrożenia, jeżeli dajemy wolną rękę wodzirejowi.

 

Chyba wam się to nie uda, bo to jest nie modne!

Moda mija, gdy zaczynaliśmy prowadzić portal byliśmy grupką zapaleńców, a dziś portal ślubomania.pl miał juz ponad milion wyświetleń, dlatego podejmujemy to ryzyko – tworzenia nowych standardów, zainspirowani działaniami, w których sami uczestniczymy. Dodatkowo chcieliśmy podziękować naszemu czytelnikowi Panu Sylwestrowi za naświetlenie problemu, który stał się kamieniem milowym standardów, które chcemy wprowadzać.

 

Pozdrawiamy serdecznie

redakcja

 

POWRÓT DO LISTY ZABAW WESELNYCH