Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

Witamy w portalu www.slubomania.plPanel Użytkownika

Podróż poślubna Email

Podróż poślubna, jako początek waszej wspólnej drogi po zawarciu małżeństwa powinna być czymś wyjątkowym. Czymś, co zdarzy się tylko raz i będzie niepowtarzalne, magiczne, bajkowe. I będzie właśnie tym, jeśli tylko dobrze przeanalizujecie własne potrzeby i pragnienia. Wspólna decyzja na pewno nie będzie najłatwiejszą, ponieważ każdy ma swoje oczekiwania, co do raju na ziemi. Dlatego właśnie eksperci turystyczni HolidayCheck.pl postarają się ułatwić wam wybór.

 

Aby znaleźć złoty środek, czyli dla każdego coś dobrego, należy kierować się na wyspy. Jak powszechnie wiadomo są nazywane małymi kontynentami, na których znaleźć można zarówno raj dla osób kochających szalone imprezy i sport, a także klimatyczne zatoczki dla tych, szukających spokoju i prawdziwego odpoczynku.

I tak skłaniając się ku Gran Canarii, jednej z siedmiu największych Wysp Kanaryjskich, przedstawiamy wam wszystko w jednym: aktywności sportowe i relaks, klimatyczne restauracje, jak i świetną ofertę All Inclusive, a także imprezy do białego rana i najlepsze  piaszczyste plaże. Toteż jeśli tylko macie ochotę we dwójkę poszaleć w miejscowości Playa del Ingles na najdłuższych nocnych imprezach na wyspie, wybierzcie się do Hotelu Neptuno****, w którym nie znajdziecie osób poniżej 18. roku życia. Jego oferta została przygotowana specjalnie dla dorosłych turystów. Użytkownik portalu HolidayCheck.pl Marek, zachwyca się brakiem dzieci, a do tego wylicza także, że hotel ma świetną bazę wypadową. Playa del Ingles tętni życiem jednak nie tylko nocą - główna promenada wraz z restauracjami działa praktycznie cała dobę. A co więcej bogata oferta nurkowania, czyli oglądania podwodnego świata, tudzież możliwość zobaczenia największych wydm na wyspie, również zachęcają do odwiedzin południa Gran Canarii.

Jeśli jednak chcielibyście odpocząć od przeludnionych kurortów, powinniście wybrać ofertę na zachodzie wyspy w okolicach Puerto Rico i Puerto de Mogan. Ta ostatnia miejscowość to tzw. obowiązkowy punkt programu, zwany Kanaryjską Wenecją, gdzie ujrzycie malownicze uliczki i piękną marinę otoczoną skałami. W Puerto Rico za to znajdziecie sklepiki i bary z przepyszną kuchnią. Szczególnie polecanym przez nas hotelem w tamtym regionie jest RIU Vistamar**** umiejscowiony na ogromnej skarpie, z której roztacza się przepiękny widok na ocean. Beata, która właśnie tam przeżyła swoją podróż poślubną pisze: „Jedzenie po prostu SUPER, wybór ogromny, codziennie coś innego, atmosfera sympatyczna, rodzaj kuchni włoska, hiszpańska, środkowo europejska – zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie(...) A jeszcze jedno trzeba wziąć dużą....walizkę, żeby wszystkie prezenty i pamiątki się zmieściły”.

Zatem chcąc poznać region, należący ówcześnie do innych mieszkańców niż Kanaryjczycy – Guanczów, wybierzcie swój miesiąc miodowy właśnie tam i sprawdźcie, jak smakuje likier smoczy na kanaryjskim mini kontynencie.

www.holidaycheck.pl

Hotelu Neptuno****
RIU Vistamar****Komentarze


avatar Weronika
0
 
 
racja, dobrze jest poszalec w jakis egzotycznych zakamarkach ;)
środa 19 sierpnia 2009, 14:36
Odpowiedz do postu
Imie *
Email (Dla weryfikacji i odpowiedzi)
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyslij komentarz
Anuluj
avatar Konstancja
0
 
 
oh, szczegolnie na Kanarki :)
środa 16 września 2009, 16:07
Odpowiedz do postu
Imie *
Email (Dla weryfikacji i odpowiedzi)
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyslij komentarz
Anuluj
avatar slub wesele wieczor w jednym miejscy FAJNE !!!
0
 
 
:)
Imie *
Email (Dla weryfikacji i odpowiedzi)
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyslij komentarz
Anuluj
avatar kamil
0
 
 
A wyrobić dowód osobisty można szybko przez [url]http://www.photoid.eu[/url]
środa 06 czerwca 2012, 09:13
Odpowiedz do postu
Imie *
Email (Dla weryfikacji i odpowiedzi)
Code   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyslij komentarz
Anuluj
Imie *
Email (Dla weryfikacji i odpowiedzi)
Code   
Wyslij komentarz


Modul formularza ChronoComments Joomla Professional Solutions
 

Paszport

zdjecie do paszportu

Dowód osobisty

zdjecie do dowodu osobistego

Prawa Jazdy

zdjecie do prawa jazdy

Czytali również:

2008-11 © Slubomania.pl (Slub, wesele, wieczor kawalerski i panienski, baza firm, zabawy, prezenty slubne, porady slubne, przydatne informacje, praktyczne, rady, fotografia slubna,
samochody slubne, stroje slubne, suknie slubne, welon, oczepiny, kawalerski) Powered by Joomla!; Template by SG; IT solutions by ADSOL.pl