Połączyła nas Pasja oraz zamiłowanie do ślubów i wesel

 

O redakcji

Zespół portalu slubomania.pl stanowi grupa młodych, kreatywnych i ambitnych czterech par, które zdecydowały się działać aktywnie w branży ślubnej zakładając portal slubomania.pl w roku 2008. Wśród nas są doświadczeni fotografowie i wizażystka. Ponieważ, niektórzy z nas  byli niedawno na ślubnym kobiercu, a niektórzy się przygotowują dlatego wiemy z praktyki co jest potrzebne narzeczonym, światkom, rodzinie  aby ten wyjątkowy dzień (dni) zapisał się bardzo dobrze w pamięci.

 

O portalu Ślubomania.pl

Portal ślubowania.pl powstał w roku 2008 z braku możliwości znalezienia w Internecie informacji. Od samego początku stawialiśmy na kompleksowe podejście do sprawy ślubu z stąd informacje o wieczorach  Panieńskich i kawalerskich, przygotowaniach do ślubu i wesela, ceremonii, tradycji i chwil po ślubie. Od roku 2008 rozwijamy systematycznie bazę firm i usług,  w 2009 oddaliśmy użytkownikom galerie , zaś 2010 forum. Liczba naszych użytkowników systematycznie rośnie (w tym powracających) co nas bardzo cieszy. Portal oparliśmy o rozwiązania open suroce – joomlę co pozwoliło nam być niezależnym.

 

Współpraca

Ludzie są istotami społecznymi, a Internet tą cechę jeszcze bardziej rozwinął. Rozumiejąc nasza naturę jesteśmy otwarci na współpracę na różnych płaszczyznach.  Współpracujemy między innymi z firmą ADSOL, która hostuje naszą stronę oraz dba o sprawy techniczne.

 

Współpracujemy z:

 

Organizacja wesel od A do Z

 

Reklama

 

 

Pozdrawiamy
Redaktorka

Nasz baner do pobrania (http://www.slubomania.pl/images/stories/Slubomania_baner.swf)