Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

Baza Danych

Witamy w portalu www.slubomania.plNowości na portalu slubomania.pl
Targi ślubne Email
Ślub

Jeśli wkrótce staniecie przed wyzwaniem organizowania przyjęcia weselnego, warto udać się na targi ślubne. Tam zapoznacie się z najnowszymi trendami i nowinkami w branży ślubnej. Będziecie mieli również okazję porozmawiać bezpośrednio ze specjalistami, zasięgnąć ich rady, a także porównać oferty poszczególnych wystawców i wybrać tę, która jest najbardziej odpowiednia dla Was.

Najbliższe targi ślubne:

Czerwiec 2017

  • 24-25.06 Warszawa - ul. Marsa 56c Centrum Targowe MT Polska - Międzynarodowe Hurtowe Targi Ślubne dla Producentów i Importerów Projektantów - Bridal Fashion


Październik 2017

  • 1.10 Kraków - EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 - Targi Młodej Pary

 

Więcej…
 
Podziękowania dla Rodziców Email
Wesele

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami prezentów dla Rodziców:

 
Zaproszenia ślubne Email
Ślub

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą personalizowanych zaproszeń ślubnych:

 
Gra typu real life escape - oryginalny pomysł na niezapomniany wieczór panieński/kawalerski Email
Wieczór Panieński i Kawalerski

Oryginalny pomysł na niezapomniany wieczór panieński/kawalerski!

 

 

Przedstawiamy Państwu oryginalny pomysł na ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do Pod Kluczem! – to nowa gra typu real life escape, polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pokoju.

Więcej…
 
Wieczór Panieński i Kawalerski - dowcipy w ramkach Email
Wieczór Panieński i Kawalerski

Tematyczne dowcipy to dobry pretekst na rozluźnienie atmosfery, szczególnie na początku wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Można je również wykorzystać jako przerywniki pomiędzy prowadzonymi zabawami-wyzwaniami bądź gorącymi tańcami :). Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym zestawem dowcipów, które polecamy na wieczór panieński/kawalerski.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 8 Email
Ślub

W ostatnim artykule z cyklu "Jak nie przepłacić za ślub i wesele" przeczytasz m.in. w jaki sposób nie wydać fortuny na makijaż i fryzurę ślubną, obrączki, samochód, fotografowanie i filmowanie. Ponadto znajdziesz wskazówki czy należy ograniczać ilość zaproszonych gości i zorganizować skromne przyjęcie czy też lepiej  "zaszaleć" i zorganizować dużą uroczystość.

 

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 7 Email
Ślub

W tym artykule, będącym częścią cyklu "Jak nie przepłacić za ślub i wesele" dowiesz się więcej na temat tego, w jaki sposób rozsądnie podejść do tematu wydatków na garnitur, oprawę muzyczną, wiązankę ślubną, dekorację kościoła, przystrojenie sali.

 

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 6 Email
Ślub

W kolejnej części artykułów "Jak nie przepłacić za ślub i wesele" dowiesz się więcej na temat tego, w jaki sposób rozsądnie podejść do tematu wydatków na zaproszenia, menu weselne oraz suknię ślubną.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 5 Email
Ślub

W tym artykule znajdziecie opis kolejnych technik negocjacyjnych, po zastosowaniu których nie przepłacicie za swój ślub i wesele. Ponadto w artykule znajdziesz również parę informacji na temat zawierania umów. Przygotowując się do wesela i ślubu będziecie podpisywali umowy np. z fotografem, zespołem muzycznym, kamerzystą, z kierownikiem sali, w której organizujecie przyjęcie. Bardzo istotne jest zawarcie umowy w taki sposób, by w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, Wasze dobro było chronione. Zachęcam do lektury.

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 4 Email
Ślub

W tym artykule przedstawimy parę technik negocjacyjnych, które możesz użyć podczas ustalania ceny za poszczególne usługi. Z pewnością takie umiejętności będziecie mogli wielokrotnie wykorzystać w ciągu Waszego wspólnego małżeńskiego życia podczas zakupu mieszkania, samochodu, czy też w trakcie organizowania urlopu.

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 3 Email
Ślub

Oto kolejna porcja porad zaczerpnięta z ebooka "Jak nie przepłacić za ślub i wesele". W dzisiejszym artykule przeczytasz m.in. - jak zareagować na przedstawiane nam propozycje i nie decydować się na wszystko, co zostanie nam zaoferowane. Ponadto odnajdziesz tu parę wskazówek dotyczących negocjacji.

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 2 Email
Ślub

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym artykułem przedstawiającym porady dla narzeczonych planujących własny ślub i wesele. Artykuł jest fragmentem ebooka "Jak nie przepłacić a mieć świetny ślub i wesele."

 

 

 

Więcej…
 
Jak nie przepłacić za ślub i wesele cz. 1 Email
Ślub

Jedna rzecz w trakcie przygotowania do ślubu zaskoczyła mnie dość mocno i niestety negatywnie. Otóż kiedy pojawiało się w rozmowach słowo "ślubne" bądź "weselny"- momentalnie ceny na makijaż ślubny, wiązankę ślubną, tort weselny szybowały w górę z niesamowitą prędkością. Często podczas przygotowań do ślubu zgadzamy się na kwotę podaną przez usługodawcę bez zastanowienia. Później kiedy zaczynamy sumować wszystkie wydatki okazuje się, że budżet weselny został przekroczony. Jeżeli jesteś w trakcie przygotowań do ślubu myślę, że warto zapoznać się z ebookiem, w którym zebraliśmy wiele praktycznych uwag i wskazówek.

 

 

Więcej…
 
Ślubny savoir-vivre Email
Ślub

Savoir-vivre – nazwa pochodzi od słów fr. savoir – wiedzieć i vivre – żyć – oznacza dosłownie „znajomość życia” - są to dobre maniery, towarzyski     konwenans, znajomość obowiązujących zwyczajów czy reguł grzecznościowych obowiązujących w danym środowisku. Warto zapoznać się z prezentowanym poniżej ślubnym savoir-vivrem. Nieznajomość niektórych zasad, może sprawić, że nawet nieświadomie sprawimy komuś przykrość, urazimy go czy też popełnimy gafę, przed którą łatwo można się ustrzec.

 

 

Więcej…
 
Rady na ślubny show – jak ciekawie przeżyć dzień zaślubin Email
Wesele

Ślub i wesele to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych i najważniejszych momentów w życiu narzeczonych. Parze Młodej zależy na tym, aby wśród zgromadzonych gości było dużo radości, zabawy i aby ten dzień na długo zagościł w ich pamięci.


Idealne wesele powinno być efektowne, ale również dobrze przemyślane, a swoją charyzmą i pozytywną energią zapraszać do wspólnej zabawy. Oto kilka rad jak przeżyć ten dzień:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednianastępnaostatnia »

Strona 1 z 8

Paszport

zdjecie do paszportu

Dowód osobisty

zdjecie do dowodu osobistego

Prawa Jazdy

zdjecie do prawa jazdy

Czytali również:

2008-11 © Slubomania.pl (Slub, wesele, wieczor kawalerski i panienski, baza firm, zabawy, prezenty slubne, porady slubne, przydatne informacje, praktyczne, rady, fotografia slubna,
samochody slubne, stroje slubne, suknie slubne, welon, oczepiny, kawalerski) Powered by Joomla!; Template by SG; IT solutions by ADSOL.pl