OD ROKU 2018

SKLEP PRZENIESIONY, ZAPRASZAMY na:

www.sklep.slubomania.pl

 

 

Inspiracje na wieczor panienski

Inspiracje na wieczór Panieński

Ocena:

Liczba str.: 44
Format: A5
Typ okładki: miękka
ISBN: 9788392622239
Wydawca: slubomania.pl
Druk: 2014

Cena

Wersja elektroniczna:

9,97zł

Wersja papierowa:

29,98zł +

koszty wysyłki
(ceny zawierają VAT)

 

Dla kogo jest ten poradnik?

Szukasz pomysłu na wspaniały Wieczór Panieński?
Zastanawiasz się, jakie zabawy zorganizować w trakcie tego wieczoru?
Nie masz czasu na szukanie sposobów na udany Wieczór Panieński?

Jeżeli choćby na jedno z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to jest to książka dla Ciebie. Przystępne opracowanie zawiera przykłady zabaw, które z pewnością zainspirują Cię do zorganizowania wyjątkowego Wieczoru Panieńskiego. Książka zawiera zbiór zabaw na ten wyjątkowy wieczór.  

Dlaczego od Nas?

Działamy w branży od 2008, wówczas rozpoczęliśmy tworzyć serwis slubomania.pl. Poprzez zdobywanie doświadczeń, rozmowę z czytelnikami i szukanie nowych inspiracji zgromadziliśmy wiedzę, którą teraz chcemy się podzielić. Cześć zabaw jest udostępniona bezpłatnie na naszych stronach.  W książce  zebraliśmy propozycje w przystępną całość, znajdziesz tu również zabawy niepublikowane na portalu.

Jeśli nie zaopatrzysz się w ten poradnik, to co?

No cóż, musisz się zdać na siebie, szukaj na forach, czytaj artykuły na portalach ślubnych, pytaj znajomych. Z pewnością znajdziesz na nich inspiracje i zorganizujesz wieczór panieński, będzie to wymagało od Ciebie więcej czasu i wysiłku.

Jeśli kupię ten poradnik, to co?

Dostaniesz gotowe przepisy wraz z przydatnymi materiałami, takimi jak zbiór zabaw na wieczór Panieński czy organizer.   Ułatwią one organizacje, zaplanowanie oraz realizację niezapomnianego Wieczoru Panieńskiego.

Opinie czytelników:

"Moja najlepsza koleżanka wychodziła za mąż a ja byłam jej świadkiem. Mimo, iż ślub był przygotowywany od roku ja nie mogłam zdecydować się, jak jej mam zorganizować te ostatnie chwile w stanie wolnym. Miesiąc przed weselem trafiłam na stronę i od razu się zdecydowałam. I było warto. Przykłady mnie zainspirowały zaś parę zabaw użyłam bezpośrednio. Bawiliśmy się świetnie, zaś ja dwa tygodnie później dostałam telefon od koleżanki z zapytaniem czy nie pomogłabym z organizować wieczoru Panieńskiego jej siostrze.

Majka, czytelniczka

„Miałam do przygotowania dla mojej siostry Wieczór - książka okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wszystko zostało tam zebrane, jest nawet kalendarz, czy notatnik adresów, telefonów dziewczyn, a do tego cała lista zabaw więcej niż na stronach - polecam”

Asia

"Mieszkam w Anglii zaś moja siostra brała ślub w Polsce. Nie miałam czasu na organizację, szukanie pomysłów. Dzięki tej książce następnego dnia po przyjeździe zorganizowałam sama super zabawę na trzy dni przed ślubem."

Anita

 

Kiedy kupić książkę Inspiracje na Wieczór Panieński?

Żyjesz tu i teraz, czy chcesz zaśmiecać sobie pamiętać aby kupić. Czy będziesz miała czas by powrócić, czy zdążysz? Kupując teraz,zaraz  po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym wyślemy do Ciebie abyś jak najszybciej otrzymała.

Jak kupić książkę?

Wpisz e-mail i kliknij przycisk zamawiam. Otrzymasz numer konta, na który należy opłacić zamówienie, dane podmiotu odpowiedzialnego (wraz z numerem NIP i REGON). Możliwość wystawienia faktury VAT. W przypadku kiedy chcesz zamówić więcej egzemplarzy w mailu do nas podaj szczegóły.

Cena wersji elektronicznej
- wysłanie książki w pdf na podany e-mail 9,97zł (koszt wysyłki i vatu ujęty w cenie)

Cena przesyłki dla wersji papierowej
- Poczta Polska list ekonomiczny 1,75zł  (z książką to: 31,73zł)
- Poczta Polska list priorytetowy – 2,35zł (z książka to: 32,33zł)
- Poczta Polska list Priorytetowy polecony – 5,50zł  (z książką to 35,48zł)

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają vat)

List ekonomiczny i list priorytetowy odbierany jest z Państwa skrzynki pocztowej. Powyższe przesyłki są nie rejestrowane i za zgubienie Poczta Polska deklaruje, że nie odpowiada. W przypadku listów rejestrowanych (poleconych) przesyłkę przynosi listonosz lub zostawia awizo do odebrania w placówce Poczty Polskiej, która gwarantuje dostarczenie. Gwarantujemy wysłanie przesyłki zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Poczta Polska z obowiązana jest ustawą do dostarczenie przesyłek priorytetowych w ciągu trzech dni roboczych.

Wersja elektroniczna jest spersonalizowana i zawiera dane kupującego w celu zabezpieczenia nielegalnego rozpowszechniania. Wydawca nie wyraża zgody na na rozpowszechnianiu pozycji w internecie ani też powielania jej bez zgody (polskie prawa autorskie!).

Opłacenie jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

 

Numer konta otrzymacie Państwo na podany e-mail.