Jedna rzecz w trakcie przygotowania do ślubu zaskoczyła mnie dość mocno i niestety negatywnie. Otóż kiedy pojawiało się w rozmowach słowo "ślubne" bądź "weselny"- momentalnie ceny na makijaż ślubny, wiązankę ślubną, tort weselny szybowały w górę z niesamowitą prędkością. Często podczas przygotowań do ślubu zgadzamy się na kwotę podaną przez usługodawcę bez zastanowienia. Później kiedy zaczynamy sumować wszystkie wydatki okazuje się, że budżet weselny został przekroczony. Jeżeli jesteś w trakcie przygotowań do ślubu myślę, że warto zapoznać się z ebookiem, w którym zebraliśmy wiele praktycznych uwag i wskazówek.

 

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy poradnik "Jak nie przepłacić a mieć świetny ślub i wesele" - aby go pobrać kliknij Tutaj, podaj swojego maila i pobierz bezpłatnie.

 

 

Treść zawartą w poradniku będziemy publikować na stronie jako niezależne artykuły.

O PORADNIKU


W czym pomoże Wam ten poradnik?


Dzięki temu poradnikami zapoznacie się ze wskazówkami i poradami, które pozwolą wam zaoszczędzić na ślubie i weselu jednocześnie nie rezygnując ze wspaniałości tego wyjątkowego dnia. W zależności od Waszej uwagi i chęci zaangażowania możecie zaoszczędzić nawet 10-40% procent, przy tym mając nadal pewność, że wszystko uda się dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliście, a goście będą się świetnie bawić podczas uroczystości. To czego się nauczycie możecie również wykorzystać w dalszym życiu we Dwoje.

 

Dlaczego musisz mieć ten poradnik?


Z trzech powodów. Po pierwsze dzięki temu poradnikowi dowiecie się jak oszczędzić pieniądze, które możecie przeznaczyć na inne atrakcje lub zapewnienie fajniejszej oprawy. Drugim powodem jest uniknięcie marnowania pieniędzy, czyli wydawania dużych kwot na rzeczy czy usługi, które można zapewnić również za niższą cenę, a jednocześnie wciąż osiągając zaplanowany przez Was cel. Po trzecie wiemy, że prawdopodobnie nie planowaliście wcześniej tak dużej i ważnej imprezy. W naszym poradniku pokażemy jak podejść do planowania, organizacji takiego typu wydarzenia. Zmienimy również u Was podejście do planowania wakacji, kupowania mieszkania, auta itp. Chyba chcecie mieć dobry start w przyszłość?

Nie pokażmy Wam tylko przykładu, a też sprawimy, że zaczniecie inaczej postrzegać możliwości i korzystać z różnorodnych okazji. Dzięki temu będziecie sami umieli znaleźć rozwiązanie, a wtedy wasz ślub i wesele będą wyjątkowe i miło wspominane przez lata.

***

Jeżeli chcesz mieć dostęp do całego poradnika już teraz kliknij Tutaj

Comments powered by CComment

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież