Wieczór Kawalerski (kawalerskie) jest wyjątkowym czasem dlatego warto zastanowić się nad wyborem miejsca zabawy. Organizacja wieczoru przypada świadkowi oraz przyjaciołom przyszłego Pana Młodego. Wieczór może mieć charakter pożegnania się z kawalerskim życiem wśród przyjaciół. Bardzo często wieczór kawalerski nie jest organizowany bezpośrednio przed ślubem, aby Młody mógł do siebie dojść :).


Knajpy, puby, restauracje
Do najbardziej popularnych miejsc należą knajpy, bary lub restauracje. Warto jest aby organizatorzy znali miejsce zabawy. Wybierając lokal zwróćmy uwagę na atmosferę, wolne miejsca (warto zarezerwować stolik), możliwość konwersacji i głośnej zabawy.Małpi gaj, paintball
To dla Panów aktywnych, którzy lubią się bawić i popisywać się swoją sprawnością. Ostatnia szansa wyszalenia się zanim trafi się pod uroczy pantofelek żony lub się stanie poważnym człowiekiem

Kluby go-go
Odrobina erotyki kieruje myśli w kierunku upojnej nocy. Podniecająca zabawa prowadzona przez tancerkę lub tancerza. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że przyszłemu partnerowi zrobi się przykrość dlatego warto jest omówić to wcześniej oraz zapytać się gości czy taka forma zabawy im odpowiada.


Skok na Bangi, skok ze spadochronu
Dla desperatów, którzy chcą udowodnić sobie swoją odwagę. Oderwać się na chwilę od zgiełku przygotowań.


Zalanie się...
Picie, picie, picie….. Najważniejsza w tym wszystkim jest dostępność w dużych ilościach najróżniejszych płynów wysokoprocentowych. Skutkiem ubocznym tak spędzonego Wieczoru Kawalerskiego może być amnezja całkowita lub co gorsza amnezja częściowa, a także potężny kac - szczególnie w przypadku mieszania ze sobą dużych ilości różnych alkoholi. Wskazane jest przygotowanie na rano przez organizatora wieczoru klinika lub innych środków uśmierzających kaca. Polecamy świadkowi nie iść na łatwiznę i wybrać na Wieczór Kawalerski coś bardziej wyjątkowego.

 

Wymyślone na poczekaniu :)